Fale radiowe RF

Do zabiegów kosmetologicznych nasz salon kosmetyczne wykorzystuje również działanie fal radiowych (RF). Fale radiowe stosowane są do odmładzania lub redukcji tkanki tłuszczowej. Emitowane fale ogrzewają skórę właściwą i nie ingerują w strukturę naskórka. Wytwarzane ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne, co powoduje efekt terapeutyczny. Działają przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Zabieg z wykorzystaniem radiofrekwencji to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Polega na wywołaniu w tkance efektu termicznego. Włókna kolagenowe ulegają przegrzaniu przez co się kurczą, a następnie napinają. Taki efekt pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość naszej skóry. Tkanki są bardziej odżywione i dotlenione, a także zwiększa się praca układu limfatycznego.

Zabiegi z użyciem fal radiowych

Fale radiowe mają szerokie zastosowanie nie tylko na twarz ale i na poszczególne partie ciała. Ich działanie pozwala zredukować tkankę tłuszczową, a tym samym modeluje nasze ciało i pomaga zmniejszyć problemy z cellulitem. Stymuluje się proces spalania tkanki tłuszczowej poprzez rozbicie komórek tłuszczowych. Rozbite tkanki w postaci płynnego tłuszczu są transportowane aż do wątroby gdzie ulegają procesowi trawienia, a następnie wydalania. W procesie tym zaangażowany jest układ krwionośny i limfatyczny, króte zwiększają metabolizm w tkankach. To z kolei prowadzi do zmniejszenia obwodu części ciała poddanej zabiegowi.

Radiofrekwencja mikroigłowa twarzy

Nasi wyszkoleni kosmetolodzy wykonują zabiegi w pełni bezpiecznie i skutecznie, nie dochodzi tu do niszczenia tkanek i poparzenia skóry. Używamy specjalistycznego sprzętu i najlepszej jakości produktów. Stosujemy hydrożele które mają działanie chłodzące i chroniące skórę przed poparzeniem.

Efekty jakie mogą Państwo uzyskać to ujędrnienie, napięcie skóry, wygładzenie zmarszczek, spłycenie blizn, poprawa krążenia krwi, poprawa owalu twarzy, likwidacja zwiotczeń, redukcja worków pod oczami i cieni. Przeciwwskazaniami do tego zabiegu jest ciąża i okres karmienia, teleangiektazje, ropne zapalenia, aktywne infekcje, metalowe elementy w ciele, rozrusznik serca, nadciśnienie, świeża opalenizna i gorączka. Zaletami tego zabiegu jest niewątpliwie to, że jest w pełni bezpieczny, odprężający i skuteczny. Kilkakrotne przejście głowicą emitującą niższą falę daje dużo lepsze efekty niż jednorazowe zastosowanie fali o wyższej energii dlatego też najlepsze efekty widać po serii kilku zabiegów. Salon Kosmetolodzy Rzeszów oferuje zabieg na twarz, szyję i dekolt oraz na pojedyncze części ciała - brzuch, ramiona lub uda.

Umów się na zabieg falami radiowymi RF

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.