Liposukcja ultradźwiękowa

Borykasz się z nadmierną tkanką tłuszczową? Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki? Salon Kosmetolodzy Rzeszów ma na to rozwiązanie. Jest to zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała. Dodatkowo zabieg taki wykonywany jest w sposób bezpieczny, precyzyjny, mało bolesny i z krótką rekonwalescencją. Jest to metoda i dla osób pragnących tylko delikatnej redukcji tkanki tłuszczowej i dla tych, którzy muszą poddać się większemu zabiegowi.

Zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej

Liposukcja ultradźwiękowa obejmuje brzuch/pośladki, ramiona/boczki, uda, uda + pośladki, brzuch + boczki. Jest to metoda, która opiera się na używaniu energii ultradźwiękowej do dokładnego odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Właśnie ta energia oddziałuje na ściany komórek tłuszczowych i sprawia, że przechodzą w formę ciekłą. Rozbite komórki tłuszczowe transportowane są do wątroby gdzie ulegają dalszym procesom. Nie ma żadnego ryzyka i niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej, nerwów czy naczyń krwionośnych. Ponadto energia ultradźwiękowa nie działa na otaczające tkanki tylko bezpośrednio na tkankę tłuszczową której się chcemy pozbyć. Dzięki temu pacjent szybciej widzi efekty oraz wraca do normalnej aktywności życiowej. Metoda ta pozwala na wykonanie delikatnego masażu w głębi tkanek.

Podsumowując taki masaż skutecznie pobudza lokalną przemianę materii, krążenie krwi oraz przepływ limfy. Organizm lepiej przyswaja związki odżywcze i szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Ultradźwięki działają na mięśnie znieczulająco i odprężająco oraz przyczyniają się do poprawy sprężystości tkanek skóry, cellulit zostaje zlikwidowany, zwiększa się absorpcja składników aktywnych.

Zabiegi antycellulitowe

W naszym salonie zabieg wykonywany jest całkowicie bezboleśnie i precyzyjnie. Kosmetolodzy służą poradą i wiedzą na temat zabiegu. Warto pamiętać jednak o przeciwwskazaniach do tego zabiegu, którymi jest ciąża i okres laktacji, choroby serca, nadwrażliwość skóry, nowotwór, choroby narządów wewnętrznych, zmiany skórne, zaburzenia endokrynologiczne oraz zaburzenia odporności i krzepliwości, niewydolność wątroby.

Należy pamiętać, że Liposukcji ultradźwiękowej nie stosuje się do znacznego zmniejszenia masy ciała pacjenta tylko jest to metoda redukująca złogi tłuszczu i cellulit oraz pomagająca korygować kształty ciała, dlatego nie należy traktować tego jako formy leczenia nadwagi. U osób z dużą nadwagą wskazane jest pozbycie się zbędnych kilogramów za pomocą diety i ćwiczeń, a następnie można poddać się serii zabiegów.

Przeciwwskazania do wykonania liposukcji ultradźwiękowej:

ciężkie choroby nerek i wątroby | nieunormowana cukrzyca | choroby nowotworowe | przepuklina brzuszna | hemofilia | osteoporoza | niezakończony wzrost kości | epilepsja | stwardnienie rozsiane | choroby skóry | zakażenia wirusowe i bakteryjne | zakrzepowe zapalenie żył | posiadanie stymulatora serca lub metalowych implantów | menstruacja | ciąża | karmienie piersią.

Zalecana częstotliwość zabiegów to od 6 – 10 zabiegów.

Zabiegi odbywają się z częstotliwością 1 na tydzień.

Wykonując serię zabiegów klient może skorzystać z następujących promocji (podkreśl wybraną opcję):
- wykonując 6 zabiegów w serii, klient otrzymuje 1 zabieg GRATIS ( zabieg nr 7, ostatni)
- wykonując 8 zabiegów w serii, klient otrzymuje 2 zabiegi GRATIS ( zabieg nr 9 i 10 ostatnie)
- do zabiegów wykonywanych w serii dla spotęgowania efektów klient może wykonywać każdorazowo zabieg dermo-masażu, który odpowiednio przygotuje skórę, zwiększy jej ukrwienie oraz poprawi jędrność – łącząc te zabiegi za zabieg dermomasaże każdorazowo zapłacisz tylko 50% ceny.

Efekty zabiegu:

- redukcja cellitu,
- ujędrnienie skóry,
- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
- stymulacja metabolizmu.

Umów się na liposukcję ultradźwiękową

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.