Keratynowe prostowanie włosów

Salon Kosmetolodzy Rzeszów poleca wszystkim marzącym o jedwabiście gładkich i perfekcyjnie prostych włosach zabieg keratynowego prostowania włosów. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg fryzjerski, podczas którego fryzjer nakłada na odpowiednio przygotowane wcześniej włosy preparat z keratyną. Następnie prostuje kosmyki prostownicą rozgrzaną do odpowiedniej temperatury. Ma to na celu wtłoczenie w głąb włosa najpotrzebniejszych składników i uzupełnienie jego struktury keratyną. Jest ona bowiem naturalnym budulcem włosa, którą tracimy przez mechaniczne uszkodzenia. Skutkiem ubocznym całego procesu są proste i gładkie włosy.

Keratyna do prostowania włosów

Preparaty, oprócz keratyny, zawierają także antyoksydanty, witaminy i różne wyciągi z roślin. Dostarczają one niezbędnych do funkcjonowania składników odżywczych i kwasów tłuszczowych. Dzięki tym składnikom, na włosach powstaje ochronna warstwa która zabezpiecza strukturę włosów przed czynnikami zewnętrznymi jak zanieczyszczone powietrze, wiatr, słońce czy inna niesprzyjająca pogoda.

Kosmetyki z keratyną do wygładzania włosów

Nasi fryzjerzy pracują na profesjonalnych produktach firmy Inoar. Jest to znana marka wśród producentów kosmetyków do keratynowego prostowania włosów oraz doceniana i lubiana w świecie fryzjerskim. Zapewnia długotrwałe efekty zabiegu, w postaci wygładzenia włosów na okres od 3 do 6 miesięcy w zależności od typu i gęstości włosów. Hydrolizowane cząsteczki wnikają w głąb włosa, sprawiając, że nawet oporne włosy da się wyprostować. Nie jest to prostowanie chemiczne, dlatego też nie niszczy struktury włosów. Jest to jedynie łagodne działanie, zmieniające połączenia mostków siarczkowych. Włos jest lekko modyfikowany, a keratyna optymalnie wygładza włosy i zapewnia im odpowiedni poziom wilgoci.

Najlepsze efekty uzyskają Państwo odpowiednio dbając o włosy również po zabiegu. W tym celu polecamy używanie specjalnego szamponu i odżywki wspomagającej wygładzenie oraz regenerację. Nasi fryzjerzy udzielą odpowiednich porad co do pielęgnacji pozabiegowej. Włosy zaraz po zabiegu wyglądają na piękne i zdrowe, są lśniące, gładkie, ich kolor wydaje się bardziej intensywny, nie elektryzują się i są odporne na odkształcanie. Dobrze sprawdza się to u osób, które walczą z puszącymi się, kręconymi czy splątanymi włosami. Jest to świetna metoda dla kobiet, które nie mają czasu na stylizację włosów lub po prostu nie lubią czy nie umieją tego robić. Decydując się na skorzystanie z keratynowego prostowania w naszym salonie, mogą być Państwo pewni, że zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie i bezpiecznie, a włosy uzyskają wspaniały wygląd.

Umów się na keratynowe prostowanie włosów

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.