Makijaż okolicznościowy

Kosmetolodzy Rzeszów to miejsce, które bardzo chętnie służy umiejętnościami swoich wizażystek z zakresu makijażu okolicznościowego, ślubnego czy męskiego. Z niezwykłą precyzją dobieramy odpowiednie odcienie i kolory do klientek. Umiejętnie poprawiamy niedoskonałości skóry i modelujemy twarz w zależności od jej kształtu. Nie stanowią dla nas problemu kłopoty z cieniami pod oczami, różnymi defektami, popękanymi naczynkami, plamami, przebarwieniami, czy zaskórnikami.

Profesjonalne kosmetyki sprawiają, że problemy skórne znikają, a skóra klientek nadal wygląda na naturalną, młodą i piękną. Dodatkowo posiadamy odpowiednie stanowiska do makijażu, profesjonalne przybory oraz bezpieczne, przetestowane i najlepszej jakości kosmetyki. Akcesoria są za każdym razem dezynfekowane lub wymieniane.

Makijaż na ślub, Sylwestra, urodziny

Dzięki szerokiej barwie kolorów jesteśmy w stanie wykonać makijaż okolicznościowy – mocniejszy, wieczorowy, karnawałowy, sylwestrowy, czy delikatny na specjalną okazję podkreślający walory urody. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni makijaż dla osoby noszącej okulary, który pasowałby do oprawek okularów. Również makijaż dla osoby dojrzałej nie jest nam obcy, ponieważ to naturalne, że każda kobieta bez względu na wiek czy ilość zmarszczek chce wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i podnosi poczucie własnej wartości. Szczególnym rodzajem makijażu jest makijaż ślubny, w którym podstawową zasadą jest rozświetlenie i przedłużenie żywotności makijażu. Najważniejsze jednak jest to, aby nasi klienci czuli się dobrze, a makijaż dodawał im pewności siebie.

Makijaż Rzeszów

Odpowiednia wiedza naszych kosmetyczek pozwala na przekazanie zaleceń klientce odnośnie instrukcji dotyczących korekty kształtu twarzy i oczu, odpowiedniego doboru kosmetyków do rodzaju cery i typu urody, podkreślenia wagi pielęgnacji i demakijażu. Nasze wizażystki zwracają uwagę na to co wyróżnia daną osobę w sposób naturalny. Chodzi o rzeczywisty odcień jego skóry, kolor włosów, oczu, nasycenie barwy ust.

Dzięki przeprowadzonej analizie kolorystycznej i uzyskanym informacjom, wiedzy o kolorach i odpowiednim ich doborze pozwalają na wykonanie klientce oryginalnej stylizacji makijażu charakterystycznej tylko do niej. Nie można jednak zapomnieć, że w dużej mierze to jak będzie wyglądał efekt końcowy makijażu zależy od stanu naszej cery. Skóra powinna być dobrze przygotowana pod makijaż - oczyszczona i nawilżona. Nasz salon oferuje odpowiednie zabiegi przygotowujące skórę pod makijaż.

Umów się na makijaż okolicznościowy

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.