Regeneracja włosów

W trosce o piękne, zadbane a przede wszystkim zdrowe włosy naszych klientek oferujemy zabieg jakim jest regeneracja włosów. Zabieg regeneracji łączy w sobie oczyszczenie struktury włosów, a następnie wzmocnienie ich za pomocą kilku preparatów nakładanych po sobie.

Odżywka do intensywnej regeneracji włosów

Innowacyjny system leczniczy do włosów Milk Shake Integrity System, wykorzystuje bogactwo naturalnych składników. Ponadto dostarcza włosom wszelkich niezbędnych elementów aby mogły odzyskać pełnię zdrowia i wspaniały blask. Produkty idealnie dostosowują się do rodzaju włosów bez względu czy są to grube włosy, które potrzebują silniejszej regeneracji, czy też są to włosy bardzo delikatne i cienkie. Dzięki dużej sile regeneracji, a zarazem delikatności dla włosa seria regeneracyjna świetnie sprawdza się również do włosów farbowanych.

Zabieg regenerujący i odżywiający włosy

Zabieg regeneracji nasi fryzjerzy rozpoczynają od umycia skóry głowy i włosów odpowiednim do tego celu szamponem. Szampon ten jest delikatnie myjący i zawiera organiczne składniki masła muru muru. Pozbawiony jest soli i siarczanów, co jest istotne przy utrzymaniu koloru. Odżywia, nawilża, wzmacnia oraz eliminuje efekt pierzenia włosów. Pozostawia je pięknie lśniące i miękkie. Kolejnym krokiem jest nałożenie Odżywki głęboko Regenerującej, która przygotowana jest specjalnie, żeby nawilżać i pielęgnować każdego rodzaju włosy. Zawiera masło muru muru o działaniu odżywczym i pielęgnacyjnym. Na tak przygotowane włosy, fryzjerzy nakładają odżywcze masło Muru Muru, będące wspaniałą mieszanką o silnie odżywczym działaniu, które przeznaczone jest do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia włosy miękkie, odżywione i lśniące nawet po pierwszym zastosowaniu.

Zabieg regeneracji obejmuje również nałożenie ampułki oraz maski. Ampułka powoduje naprawienie struktury włosów, odżywia i nawilża oraz działa w synergii z proteinami zawartymi we włosach wnikając w nie łatwiej i szybciej co przyspiesza proces terapii. Terapia ta Idealnie regeneruje suche i osłabione włosy oraz włosy zniszczone po zabiegach chemicznych. Pozostawia je lśniące i miękkie. Połączenie masła Muru Muru z innymi ekstraktami doskonale odżywia i pielęgnuje włosy. Zabieg ten szczególnie polecany jest dla włosów zniszczonych, suchych, puszących się, cienkich, łamliwych i pozbawionych życia. Pamiętajmy, że czynników niszczących włosy jest wiele- mroźne powietrze, wysoka temperatura, nieodpowiednie farbowanie czy zbyt częste używanie prostownicy, dlatego warto od czasu do czasu podarować naszym włosom porządną dawkę odżywienia, aby jak najdłużej cieszyły nas swoim pięknym wyglądem.

Umów się na zabieg regeneracji włosów

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.