Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny to jeden z rodzajów zabiegów kosmetycznych z użyciem kwasów, których celem jest złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry. Polega na usunięciu defektów kosmetycznych i zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka, a czasem i skóry właściwej.

Zabiegi peelingów chemicznych w salonie Kosmetolodzy Rzeszów przeprowadzane są przy użyciu marki Peel Mission. Obecność na rynku tej marki definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Oferta produktowa Peel Mission to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którą tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Peelingi chemiczne Rzeszów

Nasza oferta obejmuje zabieg SKIN REVITAL kwasem migdałowym przeznaczonym do cery wrażliwej, naczynkowej, mieszanej, dojrzałej. Stosowany do usuwania plam i płytkich zmarszczek. Kwas pirogronowy ANTI COMEDO stosowany jest do cery tłustej i na trądzik zaskórnikowy. Do skóry atopowej i skóry z rumieniem używamy kwasu laktobionowego LACTO PEEL, który nawilży, wzmocni barierę naskórkową i zrównoważy zmiany naczyniowe. Kwas glikolowy ANTI AGE stosujemy na zmarszczki, blizny, przebarwienia, trądzik, zaburzenia rogowacenia. Kwas L-askorbinowy VITAMIN C PEEL skutecznie poprawia elastyczność skóry latem, pobudza syntezę kolagenu, rozjaśnia skórę. Na trądzik różowany, zmiany ropne i przebarwienia w naszym salonie stosowany jest zabieg AZA PEEL, który skutecznie redukuje objawy trądziku różowatego, działa antybakteryjnie i rozjaśnia przebarwienia. Do skóry suchej, ze zmarszczkami, potrzebującej nawilżenia i przywrócenia napięcia i elastyczności stosowany jest AMBER PEEL- kwas hydroksybursztynowy. Trądzik ropowiczy leczymy kwasem salicylowym - ANTI ACNE mający działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i w zależności od stosowanego stężenia działa antyseptycznie lub keratolitycznie. Na przebarwienia stosujemy kwas mlekowy LIGHTENING, który skutecznie przywraca skórze odpowiedni koloryt i pozostawia ją zdrową i odświeżoną.

W naszym salonie stosujemy również płyn Jessnera, który doskonale usuwa zmiany trądzikowe oraz złuszcza skórę. Polecany do skóry tłustej, dojrzałej, z licznymi stanami zapalnymi. Kwas TCA 15% wykorzystywany jest w celu odświeżenia i delikatnego złuszczenia, jest skuteczny w walce z przebarwieniami, zmarszczkami, bliznami, idealny skóry z objawami starzenia. Efekt działania kwasów uzależniony jest od ich stężenia. Im wyższe stężenie tym głębsze złuszczenie. Stężenie i rodzaj kwasu jest odpowiednio dobierany przez naszych kosmetologów w zależności do rodzaju i problemu skóry. Co do działania zabiegu i pielęgnacji pozabiegowej zostaną Państwo odpowiednio poinformowani na konsultacji.

Zabiegi w naszym salonie są bezpieczne, gdyż wykonują je doświadczone kosmetyczki. Wskazaniami do zabiegu złuszczania są blizny, przebarwienia, zmarszczki, trądzik, zaskórniki, rumień, zaburzenia rogowacenia: suchość skóry, rogowacenie przymieszkowe. Przeciwwskazania to aktywna opryszczka, opalanie w solarium, podrażniona skóra, ciąża i karmienie piersią, skłonność do powstawania blizn, łuszczyca, brodawki.

Umów się

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.