Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne z użyciem kwasów. Celem zabiegów kosmetycznych jest złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry. Peelingi chemiczne polegają na usunięciu defektów kosmetycznych i zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka, a czasem i skóry właściwej.

W salonie kosmetycznym – Kosmetolodzy Rzeszów przeprowadzane są zabiegi kwasami Peel Mission. Obecność na rynku tej marki profesjonalnych kosmetyków definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Peel Mission to najwyższej jakości zabiegi – peelingi chemiczne skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów. W ten sposób tworzą gamę innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości. Peelingi chemiczne – zabiegi kwasami przeprowadzane są na twarz, szyję i dekolt.

Zabiegi kwasami Peel Mission Rzeszów

SKIN REVITAL – zabieg kwasem migdałowym, przeznaczonym do cery wrażliwej, naczynkowej, mieszanej, dojrzałej. Stosowany do usuwania plam i płytkich zmarszczek.
ANTI COMEDO – kwas pirogronowy stosowany jest do cery tłustej i na trądzik zaskórnikowy.
LACTO PEEL – do skóry atopowej i skóry z rumieniem używamy kwasu laktobionowego, który nawilży, wzmocni barierę naskórkową i zrównoważy zmiany naczyniowe.
ANTI AGE – kwas glikolowy stosujemy na zmarszczki, blizny, przebarwienia, trądzik, zaburzenia rogowacenia.
VITAMIN C PEEL – kwas L-askorbinowy skutecznie poprawia elastyczność skóry latem, pobudza syntezę kolagenu, rozjaśnia skórę.
AZA PEEL – zabieg na trądzik różowany, zmiany ropne i przebarwienia, redukuje objawy trądziku różowatego, działa antybakteryjnie i rozjaśnia przebarwienia.
AMBER PEEL zabieg do skóry suchej, ze zmarszczkami, potrzebującej nawilżenia i przywrócenia napięcia i elastyczności stosowany jest kwas hydroksybursztynowy.
ANTI ACNE – trądzik ropowiczy leczymy kwasem salicylowym. Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i w zależności od stosowanego stężenia działa antyseptycznie lub keratolitycznie.
LIGHTENING – zabieg na przebarwienia stosujemy kwas mlekowy, który skutecznie przywraca skórze odpowiedni koloryt i pozostawia ją zdrową i odświeżoną.

Peelingi chemiczne Rzeszów

W naszym salonie kosmetycznym w Rzeszowie stosujemy również płyn Jessnera, który doskonale usuwa zmiany trądzikowe oraz złuszcza skórę. Polecany do skóry tłustej, dojrzałej, z licznymi stanami zapalnymi. Kwas TCA 15% wykorzystywany jest w celu odświeżenia i delikatnego złuszczenia, jest skuteczny w walce z przebarwieniami, zmarszczkami, bliznami, idealny skóry z objawami starzenia. Efekt działania kwasów uzależniony jest od ich stężenia. Im wyższe stężenie tym głębsze złuszczenie. Stężenie i rodzaj kwasu jest odpowiednio dobierany przez naszych kosmetologów w zależności do rodzaju i problemu skóry. Co do działania zabiegu i pielęgnacji pozabiegowej zostaną Państwo odpowiednio poinformowani na konsultacji.

Wszystkie zabiegi w naszym salonie kosmetycznym są bezpieczne, gdyż wykonują je doświadczone i dobre kosmetyczki. Wskazaniami do zabiegu złuszczania są blizny, przebarwienia, zmarszczki, trądzik, zaskórniki, rumień, zaburzenia rogowacenia: suchość skóry, rogowacenie przymieszkowe. Przeciwwskazania to aktywna opryszczka, opalanie w solarium, podrażniona skóra, ciąża i karmienie piersią, skłonność do powstawania blizn, łuszczyca, brodawki.

Umów się na peelingi chemiczne

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.