Mezoterapia igłowa pod oczy

Mezoterapia igłowa pod oczy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w walce z procesem starzenia newralgicznej części twarzy. Jest to nieinwazyjna metoda odmładzania, regeneracji i rewitalizacji skóry. Świetnie sprawdza się również jako środek zaradczy na proces starzenia. Jest to technika małych mikro nakłuć, która wykorzystuje naturalną reakcję skóry na uraz do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. Aktywne składniki są bardzo skuteczne, ponieważ docierają bezpośrednio do docelowego obszaru. Ponadto działa przede wszystkim antyoksydacyjnie.

Zmniejszenie zmarszczek pod oczami

Przed terapią stosuje się maść znieczulającą w celu zwiększenia komfortu. Formuła jest wstrzykiwana cienką igłą w głąb skóry na około 2-3 mm za pomocą mikro nakłuć w odstępach 5–10 mm.

Efekty zastosowania mezoterapii igłowej pod oczy:

– poprawa stanu skóry w okolicach oczu,
– wygładzenie drobnych linii i zmarszczek w okolicach oczu,
– dostarczenie skórze odżywienia, witamin i minerałów,
– likwidacja cieni pod oczami,
– zmniejszenie obrzęków pod oczami,
– poprawa mikro przepływu krwi.

Mezoterapia igłowa pod oczy

Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które zmagają się z następującymi niedoskonałościami:
– małe zmarszczki w okolicach oczu,
– sucha i dojrzała skóra w okolicach oczu,
– utrata jędrności w okolicach oczu,
– obrzęk w okolicach oczu,
– kręgi pod oczami,
– cienka skóra pod oczami.

Podsumowując, unikalna technologia zastosowana w terapii dostarcza do skóry skoncentrowane składniki odżywcze, wnikając w barierę naskórkową. Już samo nakłuwanie skóry w okolicach oczu/ pod oczami ma pozytywny wpływ, ponieważ pobudza ją do odbudowy, a substancje aktywne zapewniają fantastyczne efekty w krótkim czasie. Terapię można przeprowadzić o każdej porze roku. Jeżeli skóra jest odpowiednio zabezpieczona przed promieniowaniem UV, mezoterapie igłową pod oczy można stosować przez cały rok. Jest to skuteczna i w pełni bezpieczna metoda która daje skuteczną likwidację zmarszczek pod oczami. Przekonaj się już dziś.

Umów się na mezoterapię igłową pod oczy

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.