Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to zabieg stosowany w salonie w Rzeszowie, który daje wspaniałe efekty odmłodzonej, pięknej skóry. Jest to niechirurgiczna oraz bezinwazyjna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmładzania i rewitalizacji. Wykorzystuje w swoim działaniu jednokierunkowy prąd zmienny wywołujący zjawisko elektroporacji i jest alternatywą dla mezoterapii igłowej.

Zabieg redukujący zmarszczki

Polega na dostarczaniu w głąb skóry odpowiednich substancji aktywnych bez konieczności użycia igieł. Stosowane urządzenia wykorzystują falę elektromagnetyczną, która zmienia przepuszczalność bariery naskórka. Ponadto nawet najlepsze kremy nie docierają do najgłębszych warstw skóry ze względu na warstwę rogową. To właśnie ona blokuje dostęp do głębokich powierzchni.

Podsumowując mezoterapia bezigłowa dzięki zjawisku elektropolacji pozwala na takie głębokie działanie. Dodatkowo dzięki odpowiednio dobranym parametrom energii prądów wielkiej częstotliwości i ultradźwięków w błonach komórkowych otwierają się tak zwane kanały jonowe, dzięki którym substancje aktywne przenikają w głąb skóry nawet sześciokrotnie bardziej.

Mezoterapia igłowa na starzenie się skóry

Efekty jakie mogą Państwo uzyskać to nawilżenie skóry, rozjaśnienie przebarwień, spłycenie i redukcja zmarszczek, opóźnienie procesu starzenia się skóry i spalenie tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu nasi kosmetolodzy dobierają indywidualnie do potrzeb skóry serum lub koktajle- mieszanki substancji odżywczych o odpowiednim stężeniu i właściwościach. Dobór substancji przez kosmetologów uzależniony jest od celu zabiegu. Zabieg ten przeprowadzony na skórę głowy zdecydowanie poprawia kondycję włosów, dlatego jest to świetne uzupełnienie leczenia chorób włosów. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny i nie wiąże się z ryzykiem krwawienia czy infekcji. Efekty mogą Państwo zauważyć w przypadku skóry twarzy, szyi i dekoltu już po pierwszym zabiegu, natomiast w innych okolicach ciała po serii 5-10 zabiegów.

Zabieg Mezoterapii bezigłowej polecamy osobom z nadmiernie wysuszoną skórą, cerą naczyniową, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych skóry, posiadającym skórę łojotokową i zanieczyszczoną. Metoda ta stosowana jest na ciało w terapii antycelulitowej i przy redukcji tkanki tłuszczowej. Zapewnia widoczne wyszczuplenie, redukcję cellulitu, przywraca elastyczność , poprawia krążenie i przywraca elastyczność tkanki łącznej- pomaga skutecznie wymodelować sylwetkę. Najważniejszymi przeciwwskazaniami do zabiegu to ciąża i karmienie piersią, nowotwory, padaczka, choroby serca i żył, choroby tarczycy, metalowe implanty w ciele, stany zapalne, choroby serca i żył.

Umów się na mezoterapię bezigłową

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.