Manicure Rzeszów

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się w naszym salonie kosmetycznym w Rzeszowie manicure. Nasze utalentowane manicurzystki potrafią wyczarować przepiękny, precyzyjny manicure z oryginalnymi wzorami. Zostanie nadany odpowiedni kształt paznokciom, zostaną wypolerowane, usunięte skórki oraz w odpowiedni sposób przygotowana płytka paznokcia.

Manicure hybrydowy Rzeszów

Manicure hybrydowy to najczęściej wybierana forma stylizacji paznokci przez naszych klientów. Każda baza lakieru (baza, kolor, top) jest utwardzana za pomocą lampy UV / UV LED. Różni się on od manicure tradycyjnego trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne i odpryski lakieru. Duży wybór hybryd – kolorów lakierów hybrydowych oraz trwałość to główne czynniki przemawiające za wyborem tej formy stylizacji paznokci. Metoda – manicure hybrydowy nie wymaga zbyt częstych wizyt w gabinecie kosmetycznym dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu. Polecana jest w szczególności dla kobiet aktywnych.

Zalety manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy pozwala nadać piękny i naturalny wygląd paznokciom, jest szybki i bezpieczny w aplikacji, daje bardzo duży wybór kolorów dlatego łatwo go dopasować do stylu i wyglądu oraz jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne lakieru na paznokciach.

W swojej ofercie posiadamy i wykonujemy również manicure klasyczny, manicure japoński, manicure hybrydowy ze zdobieniami, paznokcie żelowe. Pracujemy odpowiednimi sprzętami, a nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia.

Manicure japoński z kolei podbija serca kobiet ze względu na to jak wspaniałe przynosi efekty. Wykonany w serii kilku zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych pozwala na uzyskanie wzmocnionych, odżywionych paznokci o wspaniałym połysku. Szczególnie polecany jest osobom, których płytka paznokcia ucierpiała z powodu różnych zabiegów, dla łamliwych, suchych, zniszczonych, rozdwajających się i nierównych paznokci. Posiadamy w swojej ofercie również zabieg hybrydy na stopy oraz pedicure SPA z malowaniem lub hybrydą.

Pedicure Rzeszów

Pedicure SPA jest zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom oraz pozwala zachować je jedwabiście gładkie i młode. Skóra jest odżywiona i nawilżona, a krążenie pobudzone. Płytka paznokcia jest estetyczna i zadbana. Zabieg obejmuje kąpiel stóp, diagnozę stanu stóp, nadanie kształtu i odpowiedniej długości paznokciom, opracowanie odcisków, modzeli i innych zmian wymagających usunięcia. Kolejnym etapem jest wygładzenie pięt za pomocą frezarki i tarki kosmetycznej. W przypadku kiedy jest to wymagane używamy skalpela lub omegi. Zakończeniem zabiegu jest wykonanie peelingu, masażu i nałożenie mocno nawilżającej maski na stopy. W naszej ofercie znajdą też Państwo zabieg parafinowy na stopy.

Głównymi zaletami zabiegu parafinowego jest zmiękczenie, uelastycznienie skóry stóp, wygładzenie szorstkiej skóry, poprawa stanu paznokci, regeneracja naskórka. Nasze kosmetyczki znajdą też rozwiązanie na powszechny problem wrastających paznokci.

Klamra na wrastające paznokcie

W salonie w Rzeszowie stosujemy specjalne klamry, które są skuteczną metodą na ten problem. W skuteczny sposób pożegnają się Państwo z dyskomfortem i bólem. Zabieg zakładania klamry na wrastające paznokcie jest bezbolesny. Dzięki punktowemu nałożeniu i indywidulnej regulacji siły napięcia klamry, prowadzi to do natychmiastowego złagodzenia bólu. Nasz salon kosmetyczny używa wysterylizowanych i zdezynfekowanych narzędzi oraz najwyższej jakości produktów.

Umów się na manicure

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.