Manicure Rzeszów

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się w naszym salonie manicure. Nasze utalentowane manicurzystki potrafią wyczarować przepiękny, precyzyjny manicure z oryginalnymi wzorami. Zostanie nadany odpowiedni kształt paznokciom, zostaną wypolerowane, usunięte skórki oraz w odpowiedni sposób przygotowana płytka paznokcia.

Rodzaje manicure

W swojej ofercie posiadamy manicure klasyczny, manicure japoński, manicure hybrydowy, manicure hybrydowy ze zdobieniami, paznokcie żelowe. Pracujemy odpowiednimi sprzętami, a nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia.

Manicure japoński z kolei podbija serca kobiet ze względu na to jak wspaniałe przynosi efekty. Wykonany w serii kilku zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych pozwala na uzyskanie wzmocnionych, odżywionych paznokci o wspaniałym połysku. Szczególnie polecany jest osobom, których płytka paznokcia ucierpiała z powodu różnych zabiegów, dla łamliwych, suchych, zniszczonych, rozdwajających się i nierównych paznokci. Posiadamy w swojej ofercie również zabieg hybrydy na stopy oraz pedicure SPA z malowaniem lub hybrydą.

Manicure/Pedicure Rzeszów

Pedicure SPA jest zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom oraz pozwala zachować je jedwabiście gładkie i młode. Skóra jest odżywiona i nawilżona, a krążenie pobudzone. Płytka paznokcia jest estetyczna i zadbana. Zabieg obejmuje kąpiel stóp, diagnozę stanu stóp, nadanie kształtu i odpowiedniej długości paznokciom, opracowanie odcisków, modzeli i innych zmian wymagających usunięcia. Kolejnym etapem jest wygładzenie pięt za pomocą frezarki i tarki kosmetycznej. W przypadku kiedy jest to wymagane używamy skalpela lub omegi. Zakończeniem zabiegu jest wykonanie peelingu, masażu i nałożenie mocno nawilżającej maski na stopy. W naszej ofercie znajdą też Państwo zabieg parafinowy na stopy.

Głównymi zaletami zabiegu parafinowego jest zmiękczenie, uelastycznienie skóry stóp, wygładzenie szorstkiej skóry, poprawa stanu paznokci, regeneracja naskórka. Nasze kosmetyczki znajdą też rozwiązanie na powszechny problem wrastających paznokci. W salonie w Rzeszowie stosujemy specjalne klamry, które są skuteczną metodą na ten problem. W skuteczny sposób pożegnają się Państwo z dyskomfortem i bólem. Zabieg zakładania klamry na wrastające paznokcie jest bezbolesny. Dzięki punktowemu nałożeniu i indywidulnej regulacji siły napięcia klamry, prowadzi to do natychmiastowego złagodzenia bólu. Nasz salon używa wysterylizowanych i zdezynfekowanych narzędzi oraz najwyższej jakości produktów.

Umów się

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.