Makijaż permanentny

Makijaż permanentny z biegiem czasu cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet, ponieważ potrzeba atrakcyjności towarzyszy nam zawsze. Również w naszym salonie klientki bardzo chętnie oddają się w profesjonalne ręce naszych kosmetyczek. Różne techniki wykonywania makijażu i zmieniające się bezustannie trendy pozwalają na wiele możliwości. Trwała pigmentacja to zabieg polegający na wprowadzeniu barwnika w naskórek. Wykonuje się go przy pomocy specjalnego przyrządu, podobnego do tego, którym wykonuje się tatuaż. Jednak barwnik podawany jest zdecydowanie płycej, a stosowane preparaty są pochodzenia naturalnego i są bezpieczne.

Makijaż permanentny ust i brwi

Makijaż permanentny podkreśla walory urody, maskuje jej niedoskonałości, tuszuje defekty skóry np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie potrafią się malować, cierpią na alergie lub zwyczajnie nie mają na to czasu. Jest to ratunek dla osób które genetycznie lub z powodu przebytej chemioterapii są pozbawione brwi czy rzęs. Zabiegi obejmują głównie okolice oczu, ust i brwi. Makijaż permanentny ust pozwala na ustalenie ich symetrii, optyczne powiększenie i wzmocnienie koloru. Kreski na powiekach nadają głębię spojrzeniu, zagęszczają linię rzęs. Makijaż brwi z kolei pozwala na ustalenie symetrii, wypełnienie braków we włoskach, wyrównanie i nabranie pięknego kształtu osadzając oko w określoną formę.

Trwała pigmentacja brwi

Dzięki zastosowaniu dwóch metod- piórkowej i cieniowania, kosmetolog jest w stanie spełnić potrzeby i wymagania każdej klientki co do kształtu, intensywności koloru i efektu. Przeciwwskazaniami do wykonania makijażu trwałego są: infekcja, cukrzyca, łuszczyca, ciąża i laktacja, przyjmowanie sterydów i silnych leków, czynna opryszczka, choroby gałki ocznej, zaburzenia krzepliwości krwi, nadciśnienie tętnicze.

Makijaż permanentny zapewnia nawet wielomiesięczny efekt. Na jego trwałość wpływa wiele czynników. Zależy od indywidualnej reakcji skóry klienta, jego wieku, rodzaju skóry, pielęgnacji pozabiegowej i prowadzonego stylu życia. Najważniejszym jednak czynnikiem są umiejętności osoby wykonującej zabieg. Makijaż permanentny wykonany w salonie w Rzeszowie pozwala uzyskać wspaniałe efekty ze względu na użycie hypoalergicznych, sterylnych pigmentów i najwyższej jakości sprzętów. Nasi kosmetolodzy służą ogromną wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach, wszystko dobierane jest z najwyższą precyzją indywidualnie do każdego klienta.

Umów się na makijaż permanentny

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.