Upięcia włosów

Upięcia włosów to doskonały sposób, aby wyróżnić się w wyjątkowych dla nas chwilach. Wśród takich okazji warto wymienić ślub, wesele, spotkanie, studniówka, czy inne ważne dla Was okoliczności. Na tę okazję w ofercie salonu Kosmetolodzy Rzeszów mamy do zaproponowania wiele wspaniałych i oryginalnych fryzur.

Proste i trwałe upięcia włosów

Jakie fryzury królują na głowach w tym sezonie? Jak ustrzec się przed kompromitacją i źle dobranym upięciem? Nasze stylistki od włosów potrafią rozwiązać wszystkie problemy i dobrać upięcie indywidualnie do rysów i kształtu twarzy, urody, charakteru oraz upodobań klientek, tak aby pięknie wyeksponować dekolt i smukłą szyję, lub zakryć niektóre defekty.

Fryzjerki w salonie w Rzeszowie są otwarte na propozycje klientek oraz mają głowy pełne pomysłów. Dzięki temu powstają wyjątkowe upięcia, eleganckie i poważne fryzury, piękne sploty, romantyczne fale, czy teatralne loki.

Nowoczesne upięcia włosów

Upięcia mogą mieć bardzo różną formę - mogą być nowoczesne czy eleganckie, gładko spięte w wysokiego kucyka, klasycznie ułożone w koka albo romantyczne i delikatne. Częstą propozycją są asymetryczne koki lub luźno splecione warkocze na różne sposoby. Dużą popularnością cieszą się fryzury ślubne. Dzień ślubu dla większości jest to dzień najważniejszy w życiu, nic więc dziwnego, że wszystko musi być dokładnie przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Także wyboru fryzury nikt nie zostawia na ostatnią chwilę, dlatego zawsze najpierw proponujemy Paniom Młodym fryzurę próbną. Na takim spotkaniu z przyjemnością podpowiadamy co jest modne w danym sezonie oraz jaką fryzurę najlepiej wybrać na tę szczególną okazję. Ustalamy z klientkami dokładne szczegóły i dobieramy ewentualne dodatki takie jak spinki, opaski czy wianki. Z najwyższą precyzją i dbałością troszczymy się o wszystkie szczegóły podczas czesania, aby klientka czuła się w tym dniu wyjątkowo.

Dobór fryzury ślubnej opieramy nie tylko na sugestiach klientek i na własnym przekonaniu, ale również na tym, aby fryzura współgrała z suknią ślubną, wszystkimi dodatkami i biżuterią, a przede wszystkim przetrwała w idealnym stanie całą noc i była komfortowa w noszeniu. Z chęcią dobieramy również uczesania na inne okazje mając na uwadze okoliczności i indywidualne pomysły Pań. Dzięki użyciu odpowiednich preparatów fryzjerskich oraz profesjonalnych narzędzi, czy najwyższej jakości prostownic i lokówek fryzjerzy są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klientek. Liczne szkolenia i warsztaty pozwalają na zaproponowanie różnych technik stylizacji w celu uzyskania tej wymarzonej fryzury.

Umów się na upięcie włosów

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.