Lifting rzęs

Bardzo dużą popularnością w naszym salonie cieszy się zabieg henny brwi z regulacją i henny rzęs, a także laminacja i lifting rzęs. Dzięki tej metodzie, mogą Państwo cieszyć się wyraźnymi, kształtnymi brwiami i ciemną oprawą oka dzięki zafarbowanym rzęsom. Najpopularniejszym środkiem barwiącym są farby naturalne – roślinne, takie jak henna. Zawarta w hennie substancja – lawson skutecznie barwi skórę oraz włosy, utrzymując się na nich do trzech tygodni. Kosmetyczki odpowiednio dobierają kolor indywidualnie do każdej klientki, poprzez mieszanie ze sobą różnych kolorów henny i uzyskanie najlepszego odcienia. Szczególnymi wskazaniami do zabiegu są jasne i cienkie rzęsy oraz delikatny, nieregularny, jasny i mało widoczny łuk brwiowy.

Laminacja rzęs Rzeszów

Kolejnym etapem po hennie wykonywanym przez nasze kosmetyczki to nadanie prawidłowego kształtu brwiom czyli ich dokładna regulacja. Według preferencji klientki proces regulacji przeprowadzany jest przy pomocy pensety lub wosku. Przeciwwskazaniami do zabiegu farbowania rzęs i łuku brwiowego są stany zapalne i alergiczne skóry, choroby zakaźne, choroby i uszkodzenia oka, niektóre dermatozy, otarcia lub uszkodzenia w okolicy brwi, świeżo wydepilowane brwi oraz założone podczas zabiegu soczewki kontaktowe.

LVL zabieg trwałego podkręcenia rzęs

Wraz ze zwykłym zabiegiem henny stosujemy również maskę w okolice oczu, mającą na celu pielęgnację delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu. W ofercie posiadamy również zabieg LVL trwałego podkręcania rzęs. Aplikacja polega na uniesieniu rzęs u nasady. Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla osób, które mają proste rzęsy, skierowane w dół i chcą nadać im spektakularny wygląd. Metoda ta doskonale sprawdza się przy stosowaniu odżywek do rzęs, które często powodują efekt niesfornych rzęs. Zabieg ten dyscyplinuje układ rzęs, które rosną nieregularnie. Podkręcenie rzęs od ich nasady sprawia, że wyglądają one na dłuższe, gęstsze i lepiej wyeksponowane, jak po zabiegu zagęszczania rzęs. Podkreśla to ich naturalne piękno i nadaje spojrzeniu zmysłowego uroku.

LVL Lashes to metoda bardzo uniwersalna, ze względu na możliwość regulowania kształtu rzęs i wybór stopnia podkręcenia tak, że zabieg można wykonać nawet na długich oraz gęstych rzęsach. Efekt utrzymuje się 4-6 tygodni i szczególnie polecany jest dla osób mających krótkie, mało widoczne rzęsy. Zabieg LVL wykonujemy w pełni bezpiecznie i bezboleśnie. Przeciwwskazaniami do zabiegu jest całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie, zapalenie spojówek, choroby alergiczne oczu, infekcje oczu, opryszczka, stany zapalne oczu, zespół suchego oka, częste używanie kropli do oczu.

Umów się na lifting rzęs

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.