Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to produkty polinukleotydowe, skonstruowane do głębokiej redermalizacji, przebudowy i rekonstrukcji skóry, czyli prosto mówiąc stymulujemy skórę do produkcji nowych odmłodzonych komórek. Produkt posiada analog fizjologicznego DNA komórek skóry, dzięki temu intensywnie odbudowuje tkanki uszkodzone przez czynniki zewnętrzne i starzenie chronologiczne. Produkty te zawierają wysoko oczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA w wyniku czego przyspiesza metabolizm komórkowy oraz replikacja komórek. Zabieg stymulatorem tkankowym poliphili, który wykonujemy w gabinecie Kosmetolodzy Rzeszów, poradzi sobie również z efektami słonecznego uszkodzenia skóry.

Zabiegi ujędrniające Rzeszów

Zabieg redermalizacji stymulatorem tkankowym jest zabiegiem idealnym dla skór, które utraciły już swoją jędrność, czyli wiotkich z postępującym starzeniem. Również dla skór, gdzie starzenie postępuje w wyniku ekspozycji na słońce. Stymulatory tkankowe stosujemy przy zmarszczkach mimicznych oraz nawet bardzo głęboko zarysowanych zmarszczkach statycznych. Kolejnym wskazaniem do stymulatorów tkankowych będzie skóra z bliznami atroficznymi lub po trądziku przebytym w wieku dojrzewania, a także skóra na której spotkamy wiele elastoz posłonecznych, (zgrubień) i różnego rodzaju nierówności. Polifill świetnie znajdzie zastosowanie tego przy cerach suchych odwodnionych, które potrzebują regeneracji i stymulacji. Stosujemy je też do odnowy komórkowej. Zabieg polecamy każdej osobie, która chce działać przeciwstarzeniowo.

Odbudowa komórkowa skóry z Dives Med

Ile zabiegów stymulatorem tkankowym Polifill od Dives Medwykonujemy w serii? Ta odpowiedz nie jest jednoznaczna, bo wszystko zależy od stanu skóry. Bywa tak, że wykonujemy dwa zabiegi w odstępie, co 15 dni i to może być w zupełnie wystarczające. Natomiast jeśli skóra potrzebuje naprawdę głębokiej przebudowy wówczas proponujemy trzy lub cztery zabiegi, co 15 do 30 dni.


Stymulatory tkankowe przede wszystkim inicjują na nowo syntezę kolagenu i elastyny, przez co poprawia się elastyczność i gęstość skóry. Stymulując syntezę endogennego kwasu hialuronowego, zdecydowanie poprawiają nawilżenie i hydratacje tkanek, co wiąże się bezpośrednio z przyspieszeniem procesów metabolicznych i odtoksycznieniem tkanek. Stymulator tkankowy ma również wpływ na przyspieszenie tempa replikacji komórkowej, dzięki temu naprawa różnego rodzaju uszkodzeń spowodowanych działaniem czynników zewnętrznych takich jak: dym tytoniowy, smog, zanieczyszczenia powietrza, czy promieniowanie UV postępuje niezwykle szybko. Substancje zawarte w symulatorach tkankowych chronią naszą skórę przed stresem oksydacyjnym i glikacją białek. W rezultacie czego, osoby poddające się tym zabiegom zauważają ogólne odmłodzenie i wygładzenie skóry oraz poprawę jej kondycji.

Umów się na zabiegi ujędrniające

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.