Strzyżenie damskie i męskie

Największą popularnością jeśli chodzi o usługi fryzjerskie w Salonie Kosmetolodzy Rzeszów hair&beauty clinic cieszy się strzyżenie damskie i męskie. Strzyżenie damskie to usługa, z której kobiety korzystają bardzo często. Regularne podcinanie włosów jest niezwykle ważne, ponieważ wzmacnia włosy, nadaje kształt fryzurze, dzięki czemu włosy znacznie łatwiej się układają. Długie włosy wymagają szczególnej pielęgnacji, aby nie rozdwajały się ich końcówki, nie przesuszały się i nie wypadały.

Salon fryzjerski w Rzeszowie

Ścinanie włosów jest też dobry sposobem aby pozbyć się pozostałości po farbach czy włosów zniszczonych rozjaśnieniem, lub codziennym prostowaniem. Strzyżenie włosów zwykle rozpoczyna się myciem głowy. Już w tym etapie dbamy o wygodę oraz komfort naszych klientek, dzięki przeprowadzeniu lekkiego masażu skóry głowy oraz użyciu najlepszej jakości produktów do mycia.

Fryzjer damski i męski w Rzeszowie

Nasz fryzjer dobiera metodę strzyżenia w zależności od rodzaju włosów i pożądanego efektu.  Popularnym elementem strzyżenia damskiego jest cieniowanie włosów, które nadaje fryzurze ciekawą formę. Odpowiednio pocieniowane włosy ładnie układają się przy twarzy, są lżejsze i łatwiej je modelować. Cieniowanie włosów pozwala też lepiej rozłożyć ich objętość i zmniejszyć lub zwiększyć ich masę, a włosom kręconym przywraca sprężystość. Końcowym etapem strzyżenia damskiego jest suszenie, najczęściej połączone z modelowaniem włosów oraz nałożeniem olejków lub odżywek. Fryzjerki układają włosy w naturalny sposób, aby pokazać klientce jak może czesać się na co dzień. Jeśli jednak klientka sobie życzy, strzyżenie może być połączone z wykonaniem fryzury okolicznościowej.

W salonie Kosmetolodzy Rzeszów specjalistki od naszych włosów potrafią odpowiednio i indywidualnie dobrać cięcie co do kształtu twarzy, rodzaju włosów oraz sposobu układania ich na co dzień. Strzyżenie męskie jest równie ważne jak strzyżenie damskie. Mężczyźni zazwyczaj wybierają krótkie fryzury. Nic dziwnego – są z pewnością wygodniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Wykwalifikowani fryzjerzy odznaczając się dużą precyzją potrafią w pełni spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Potrafią zaproponować odpowiednią fryzurę lub przedstawić najmodniejsze męskie cięcia w obecnym sezonie, niezależnie od długości i rodzaju włosów. Dzięki odpowiedniemu cięciu można skutecznie zakryć łysienie włosów czy pojawiające się zakola, dlatego niezwykle ważne jest dostosowanie fryzury indywidualnie do każdego. Zmiana fryzury na krótszą, może być bardzo odświeżająca i dodać sporo odwagi czy wiary w siebie. Dlatego taką zmianę dobrze przedyskutować dobrym fryzjerem.

Umów się na strzyżenie damskie / męskie

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.