Masaż twarzy i dermomasaż

Receptą na młody wygląd może być masaż twarzy. Często wykonywany w celach relaksacyjnych ale i kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Odpowiednio prowadzone ruchy masujące powodują pobudzenie i dotlenienie naskórka, co ma wpływ na lepsze wchłanianie produktów pielęgnacyjnych nakładanych na skórę. Wykonywany regularnie zmniejsza zmarszczki i likwiduje obrzęki, stymuluje odpływ limfy, poprawia elastyczność i wytrzymałość skóry, poprawia jej mikrokrążenie.

Masaż wspomaga naturalny proces oczyszczania skóry. Dodatkowo razem z kremem lub olejkiem do masażu usuwany jest martwy naskórek. Z kolei pod wpływem nacisku następuje oczyszczanie gruczołów łojowych. Pobudzanie funkcji skóry i mięśni, w celu utrzymania ich w zdrowiu, poprawy wyglądu skóry i zrelaksowania klienta. Dopiero po oczyszczeniu skóry twarzy, szyi i dekoltu przeprowadzany jest masaż kosmetyczny. Nasi specjaliści wykonują masaż dokładnie i delikatnie, tak aby skóra nie była zanadto rozciągana. Należy pamiętać, że nieprawidłowe wykonanie masażu może prowadzić do zwiotczenia skóry, pogłębienia zmarszczek co dostarcza nieprzyjemnych doznań.

Masaż relaksacyjny Rzeszów

Szczególnymi wskazaniami do zabiegu masażu są zaburzenia odżywiania skóry, jej zły koloryt, niedostateczna elastyczność i napięcie skóry i mięśni, potrzeba poprawy mikrokrążenia ale także zły nastrój i samopoczucie, ponieważ masaż sam w sobie ma funkcje relaksacyjne. W salonie kosmetolodzy wykonują również tak zwany dermomasaż, który jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. Metoda ta polega przede wszystkim na rozbijaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie na zmniejszeniu cellulitu. Masaż ten powoduje poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Spalanie zostaje przyspieszone poprzez pobudzenie metabolizmu. Rozstępy zostają zredukowane, a skóra staje się wygładzona i ujędrniona. Zapewniamy zabieg na brzuch, pośladki lub uda.

Masaż Rzeszów

Wskazania do wykonania dermomasażu to cellulit, nadwaga, nadmiar tkanki tłuszczowej, zrosty i zwłóknienia w obrębie tkanki podskórnej, spowolniona przemiana materii, skłonność do gromadzenia się wody i toksyn, rozstępy i wiotka pozbawiona jędrności skóra. Gwarantujemy utratę cellulitu, poprawę jędrności skóry, odżywienie i dotlenienie skóry, redukcję rozstępów, wyrównanie struktury tkanki podskórnej, detoksykację oraz zwiększenie wchłaniania składników kosmetycznych. Przeciwwskazaniami może być ciąża, żylaki, rozszerzone naczynia krwionośne, uszkodzenia i zmiany zapalne skóry, choroby na tle nerwowym, nowotwory.

Umów się na masaż twarzy i dermomasaż

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.