Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg “musi have” tego sezonu. Każda kuracja skóry powinna być dodatkowo wspomagana poprzez infekcję koncentratami mezoterapeutycznymi. Dbając o najwyższą jakość usług, zdecydowałyśmy się postawić na mezoterapię igłową DIVES MED. W zabiegu tym znajdziecie rekordowe ilości peptydów oraz kwas hialuronowy. Wszystko to skomponowane na podstawie najnowszych badań biotechnologicznych.

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa, to przede wszystkim gwarancja skuteczności, wysokiej jakości terapię i bezpieczeństwa dla Ciebie. Wielokierunkowe działanie na Twoją skórę gwarantują mezokomponenty, a na każdy problem jest przecież sposób. A problemów skórnych jest na prawdę sporo. Wiele z nas boryka się ze zmarszczkami, trądzikiem, bliznami, czy licznymi przebarwieniami. Niestety nie wszystko da się przykryć odpowiednim makijażem. Dlatego na pomoc przychodzi zabieg, którego skuteczność jest potwierdzona przez licznych specjalistów i ich badania.

Zabiegi odmładzające na skórę

Mezoterapia igłowa to terapię dedykowane dla skóry naczyniowej, starzejącej się, potrzebującej antyoksydacji, trądzikowej, szarej, zmęczonej itd. Dzięki mezoterapii igłowej wzmocnisz swoją skórę, oprawisz jej jędrności, pobudzisz naturalne czynnik wzrostu dzięki czemu skórą będzie intensywnie się regenerować i odbudowywać. Obecność kwasu hialuronowego w każdym z koktajli pozwala na uzupełnienie jego naturalnych deficytów pojawiających się z wiekiem.

Jeśli Twoja zmorą są słabe, cienkie i wypadające włosy to mezoterapia skóry głowy na bazie biotyny (witamina B7 i H) poprawi kondycję Twoich włosów i zoptymalizuje efekty terapii trychologicznych.

Umów się na mezoterapię igłową

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.