Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg “musi have” tego sezonu. Każda kuracja skóry powinna być dodatkowo wspomagana poprzez infekcję koncentratami mezoterapeutycznymi. Dbając o najwyższa jakość usług zdecydowałyśmy się postawić na mezoterapia igłowa DIVES MED, w których znajdziecie rekordowe ilości peptydów oraz kwas hialuronowy – wszystko to skomponowane na podstawie najnowszych badań biotechnologicznych.

Mezoterapia igłowa, to przede wszystkim gwarancja skuteczności, wysokiej jakości terapię i bezpieczeństwa dla Ciebie. Mezokomponenty w koktajlach są dobrane tak aby działać wielokierunkowo na Twoja skórę, na każdy problem jest przecież sposób. Mezoterapia igłowa to terapię dedykowane dla skóry naczyniowej, starzejącej się, potrzebującej antyoksydacji, trądzikowej, szarej, zmęczonej itd. Dzięki mezoterapii igłowej wzmocnisz swoją skórę, oprawisz jej jędrności, pobudzisz naturalne czynnik wzrostu dzięki czemu skórą będzie intensywnie się regenerować i odbudowywać. Obecność kwasu hialuronowego w każdym z koktajli pozwala na uzupełnienie jego naturalnych deficytów pojawiających się z wiekiem.

Jeśli Twoja zmorą są słabe, cienkie i wypadające włosy to mezoterapia skóry głowy na bazie biotyny (witamina B7 i H) poprawi kondycję Twoich włosów i zoptymalizuje efekty terapii trychologicznych.