Dezinkrustacja i oxybrazja

Zabiegi takie jak dezinkrustacja i oxybrazja pozwalają na głębokie oczyszczenie skóry twarzy. Polega na zmydleniu łoju skórnego poprzez działanie zasadą na tłuszcz. Wykorzystywane jest tutaj działanie prądu stałego i właściwości substancji czynnych, ułatwiających pozbywanie się obumierającej skóry, łusek, oraz łoju. Wprowadzane jony powodują rozpulchnienie umożliwiając późniejsze wypłukanie osadów, czy nadmiaru tłuszczu. Zamieniają go bowiem w mydło i wydalając następnie przez gruczoły potowe i tłuszczowe. Po zabiegu skóra jest matowa, wygładzona, bez nadmiaru sebum. Podsumowując zaskórniki się zmniejszają lub znikają, a pory skóry obkurczają się, co zmniejsza tendencję do powstawania nowych zaskórników.

Głębokie oczyszczanie skóry twarzy

Zabieg dezinkrustracji polecamy osobom mającym bardzo tłustą skórę oraz znaczną liczbę zaskórników. To wspaniałe rozwiązanie dla skóry wrażliwej i naczyniowej, ponieważ nie powoduje podrażnień i jest bezbolesny. Przeciwwskazaniami do tego zabiegu jest rozrusznik serca, nowotwory, zakrzepica, zapalenie żył, stany gorączkowe, ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich, zaburzenia czucia, uszkodzenia skóry takie jak rany, owrzodzenia.

Dezinkrustacja i oxybrazja Rzeszów

Zabieg dezinkrustacji w naszym salonie wykonujemy w połączeniu z maską kremową, algową, oraz z zabiegiem sonoforezy. Zastosowanie maski po zabiegu, pozwala na przyniesienie natychmiastowego ukojenia skórze. Dodatkowo maski mają działanie bakteriobójcze, bakteriostatyczne, nawilżające i łagodzące. Kolejnym zabiegiem oczyszczającym a jednocześnie wspaniałą metodą odmładzania i rewitalizacji skóry jest oxybrazja - zabieg zaliczany do mikrodermabrazji wodno-tlenowej. Jest to intensywne złuszczanie martwych komórek naskórka za pomocą tlenu i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Nie dochodzi tutaj do mechanicznego ścierania naskórka, dlatego też metoda ta nie powoduje podrażnienia i zaczerwienienia.

Zabieg ten zwiększa elastyczność skóry, powoduje zmniejszenie płytkich zmarszczek, wygładza, odżywia, zmniejsza łojotok, likwiduje zaskórniki, blizny potrądzikowe, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i eliminuje bakterie beztlenowe, które powodują powstawanie trądziku pospolitego. Wykonując zabieg  jednorazowo, przed  tzw. „wielkim” wyjściem - uzyskamy  efektem rozświetlenia i dotlenienia skóry. Twarz będzie sprawiała wrażenie świeżej, młodej, wypoczętej. Skóra po zabiegu lepiej przyjmuje podkład oraz inne kosmetyki kolorowe. Dla najlepszych efektów polecamy zastosowanie całej serii zabiegów. Przeciwwskazaniami do zabiegu oxybrazji są zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, nadżerki i nowotwory skóry.

Umów się na dezinkrustację i oxybrazję

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.