Depilacja laserowa

Najskuteczniejszą z metod depilacji jest depilacja laserowa. Obecnie nasz salon pracuje z najlepszymi kosmetologami na najskuteczniejszym i najszybszym laserze Vectus, amerykańskiej firmy Cynosure Palomar Medical Technologies. Używany jest w renomowanych klinikach na całym świecie, również w salonie Kosmetolodzy Rzeszów nie mogło go zabraknąć.

Depilacja Vectus Rzeszów

Vectus jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Laser Vectus rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Ponadto dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Emitowana wiązka promieni pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę). Podsumowując zabieg jest w pełni bezpieczny. Pochłanianie promieni prowadzi do zniszczenia cebulki włosa.

Depilacja laserowa Rzeszów

Najlepsze efekty uzyskuje się po ok. 3-4 zabiegach. Najbardziej widoczne efekty osiągną osoby, które mają jasną karnację i ciemne włosy, jednak laser Vectus daje możliwość usuwania włosów o różnym kolorze- rudych, jak również jasnych (nie usunie włosów siwych, bo one całkowicie pozbawione są barwnika). Zabieg depilacji laserowej wykonujemy na szyję, kark, brodawki sutkowe, wąsik, brodę, policzki, baki, uszy, klatkę piersiową, brzuch oraz na całą twarz. Zapewnia nie tylko efekt pięknej i gładkiej skóry, ale też odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa dla pacjenta. Pierwsze efekty już można zauważyć po pierwszym zabiegu.

Dla osiągnięcia pełnego efektu z przeprowadzonej depilacji, warto jednak zdecydować się na zalecaną przez specjalistów serię kilku zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Po wykonaniu całej serii zabiegów od razu można zauważyć największe rezultaty. Owłosienie zostaje całkowicie usunięte i przede wszystkim nie pojawia się ponownie. Zmniejsza się potliwość i infekcje. Wskazaniami do tego zabiegu są grube, ciemne włosy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na nadmierne owłosienia na twarzy. Dzięki laseroterapii osoby, które mają problemy z wrastającymi włosami, podrażnieniami i obrzękami w miejscach intymnych lub na innych partiach, pozbędą się włosków, które rosną pod złym kontem i pożegnają się z problemem ich wrastania.

Przeciwwskazaniami do depilacji laserowej jest ciąża i okres karmienia, wyrywanie włosów za pomocą wosku, pensety czy depilatora, rozrusznik serca, stosowanie leków światłouczulających, infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe, bielactwo, łuszczyca. O wszystkich przeciwwskazaniach oraz o postępowaniu pozabiegowym zostaną Państwo szczegółowo poinformowani przez naszych Kosmetologów.

Umów się na depilację laserową

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.