Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów ma na celu zmianę naturalnego ich koloru za pomocą odpowiednich barwników pochodzenia naturalnego lub syntetycznych. Kolor farby, jak i jej rodzaj, jest dobierany przez nasze fryzjerki indywidualnie. Wybór zależny jest przede wszystkim od karnacji oraz efektu jaki chce uzyskać oraz koloru bazowego. Z największą precyzją dbamy o osiągnięcie wymarzonego koloru, czy wspaniałych refleksów.

Farbowanie włosów Rzeszów

W salonie Kosmetolodzy Rzeszów pracujemy na profesjonalnych i najwyższej jakości produktach fryzjerskich Z-ONE CONCEPT. Marka z-one concept™ stworzyła kilka linii produktowych i obecnie posiada bardzo szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich dla ekspertów. Firma nie tylko oferuje szeroką gamę produktów, ale także stara się dbać o edukację stylistów fryzur oraz dzieli się z nimi innowacyjnymi ideami związanymi z działaniami handlowymi.

Salon fryzjerski w Rzeszowie

Farby do włosów jakich używają nasze fryzjerkii to produkty włoskie, w pełni sprawdzone, przetestowane i bezpieczne. W swoim składzie posiadają: proteiny mleczne mające działanie nawilżające, miód organiczny działający kojąco i nawilżająco na skórę, olej słonecznikowy, który odżywia, zmiękcza i wzmacnia włosy oraz kompleks aminokwasów, który wzmacnia, ekstrakt z borówki o właściwościach zmiękczających. Siła oraz czystość koloru, pozwala na uzyskanie niezwykle trwałego efektu z dużym połyskiem i perfekcyjnie pokrywa siwiznę. Posiada duże możliwości kolorystyczne i nieograniczone  kombinacje dla nieskończonych wyników.

Farby Milk Shake Creative charakteryzują się tym, że wykonane są na bazie roślin, bez parabenów. Składniki odżywcze chronią skórę i włosy podczas koloryzacji, a wysokie pigmenty zapewniją uzyskanie pięknych refleksów. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych fryzjerow możliwe jest uzyskanie każdego koloru, czy wzmocnienie rozjaśnionych włosów. Farby posiadają przyjemny zapach,co z pewnością wyróżnia je na tle innych farb. Należy pamiętać, że koloryzacja włosów to praktycznie tak jak sztuka malowania- tylko doświadczony malarz potrafi przewidzieć efekt zmieszania ze sobą poszczególnych odcieni oraz to jak będą one wyglądały po wyschnięciu. W przypadku farbowania włosów trzeba posiadać duże doświadczenie żeby przewidzieć rezultat koloryzacji i jaki efekt zostanie osiągnięty na włosach konkretnej kobiety. Odpowiednio dobrane stężenia oxydantu i proporcje mieszanki koloryzującej oraz równomierne rozłożenie farby jest gwarancją sukcesu. Dlatego niezwykle ważne jest powierzenie swoich włosów w ręce naszych profesjonalistów.

Umów się na koloryzację włosów

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.