Rekonstrukcja brwi 3D

W salonie kosmetycznym w Rzeszowie wykonujemy zabieg rekonstrukcji brwi 3D. Odbudowa brwi metodą 3D jest nowoczesną techniką rekonstrukcji łuku brwiowego przy widocznej asymetrii brwi, ubytkach mieszków włosowych lub ich całkowitym braku. Modelowanie łuku brwiowego jest możliwe dzięki innowacyjnemu produktowi 3D Brows Building oraz metodzie włoskowej.

Technika odbudowy brwi jest idealna dla osób po nieudanym makijażu permanentnym, dla osób po chemioterapii, które utraciły brwi w trakcie leczenia, a zależy im na naturalnym wyglądzie. Zabieg świetnie skoryguje nieprawidłowo wyregulowane brwi oraz ich naturalny kształt, który nie jest zadowalający. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrafią, nie mają czasu lub nie lubią się malować, ale lubią, gdy ich brwi są fajnie podkreślone. Zabieg rekonstrukcji brwi jest wyjściem dla asymetrycznych, nierównych brwi, lub ubytków mieszków włosowych.

Rekonstrukcja brwi 3D

Metoda włoskowa polega na doklejeniu pojedynczych, jedwabnych włosków w miejscach luk i przerw w brwiach. Doczepiane są malutkie włoski do naszych naturalnych brwi w systemie 1:1, co daje nam efekt ufarbowanego, ciemniejszego, grubszego i zdrowego włosa. Kolor włosków dobierany jest odpowiednio do naturalnego odcienia brwi klientki. Ta technika rekonstrukcji jest najlepsza dla osób, które posiadają swoje naturalne brwi, lecz są niezadowolone z ich kształtu lub chcą uzyskać efekt gęstych brwi. Domalowywanie włosków na skórze odbywa się przy użyciu specjalnej farby strukturalnej, cienkim drucikiem. Dzięki zabiegowi osiągniemy efekt zagęszczenia, ciemniejszych, pełniejszych brwi. Rezultat zbliżony jest do makijażu cieniem lub kredką, uzyskując przy tym naturalny wygląd.

Przeciwwskazaniami do rekonstrukcji brwi jest wysypka, aktywny trądzik, podrażniona i łuszcząca się skóra, uczulenie na hennę, przebyte bezpośrednio zabiegi takie jak mikrodermabrazja, peeling chemiczny, kwasy. Zabieg jest nieinwazyjny, całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Z tego powodu skorzystać mogą z niego osoby których stan zdrowia nie pozwala na wykonanie permanentnego makijażu brwi. Szczególną zaletą jest to, że efekt jest trwalszy od henny, która zwykle utrzymuje się przez około dwa tygodnie. Pozwala nadać brwiom naturalny, proporcjonalny kształt i podkreślić oprawę oka. Brwi są piękne, naturalne brwi o prawidłowym kształcie ,które utrzymują się od 3-4 tygodni. Nasi odpowiednio przeszkoleni kosmetolodzy dobiorą idealny kształt i kolor oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące przebiegu zabiegu i pielęgnacji pozabiegowej.

Umów się

Wyślij do nas wiadomość i umów się na wizytę w naszym salonie.